Jeśli szukasz zdrowego sposobu odżywiania się i szybkiego schudnięcia, rozważ Nutrisystem. Jego jedzenie jest wysoce konfigurowalne i będziesz w stanie zrzucić kilka kilogramów (0,5 do jednego kilograma) każdego tygodnia. Możesz dostosować posiłki, dodając określone artykuły spożywcze do swojego tygodniowego menu. Gdy jesteś na Nutrisystem https://reversespeechinternational.com/nutrisystem-diet-for-diabetics-coupons-best-cost-nutrisystem-for-women-men/, możesz również dodać kilka artykułów spożywczych do swojego menu. Na przykład możesz dodawać przyprawy do swoich posiłków zgodnie z osobistymi preferencjami.

1-2 funty (0,5-1 kg) na tydzień
Z Nutrisystem można schudnąć, stosując dietę niskokaloryczną i plan posiłków o kontrolowanych porcjach. Wiadomo, że ten program obniża poziom złego cholesterolu LDL i trójglicerydów, dwóch rodzajów tłuszczu we krwi, które są powiązane z chorobami serca. Kontrolowane porcje posiłków są wygodne i łatwe w przygotowaniu. Typowy tydzień przyniósłby utratę jednego do dwóch funtów (0,5-1 kg).

Chociaż na początku przyrost masy ciała może wydawać się nieco niski, celem jest utrata od 1-2 funtów (0,5-2 kg) na tydzień. Przybieranie na wadze powinno być stopniowe i nie powinno przekraczać dwóch funtów tygodniowo. Zbyt szybkie przybieranie na wadze doprowadzi do większego procentu tłuszczu. Kilka funtów (0,5-1 kg) tygodniowo to dobry cel dla szybkiej utraty wagi. Jedno z badań wykazało, że przeciętny klient Nutrisystem stracił 9,9 funta (3,5 kg) w pierwszym miesiącu.

Mężczyźni mogą stracić do 18 funtów (2,25 kg)
Nazwa Nutrisystem for Men mówi wszystko – ten system odchudzania jest stworzony specjalnie dla mężczyzn, a jego menu jest specjalnie dostosowane do ich potrzeb. Dzięki posiłkom o wysokiej zawartości białka, potrawom wegetariańskim i innym wysokiej jakości składników, mężczyźni mogą stracić do 18 funtów (2,25 kg) w ciągu jednego miesiąca. To doskonały program odchudzania dla zapracowanych mężczyzn, którzy nie chcą poświęcać swojego czasu i energii.

Plany posiłków Nutrisystem są przeznaczone dla mężczyzn, aby szybko schudli, a wielu użytkowników zgłasza utratę nawet 13 funtów w pierwszym miesiącu. Menu jest dostosowane do indywidualnych potrzeb i obejmuje produkty o niskiej zawartości sodu i przyjazne dla cukrzycy. Ponadto dostępne są konfigurowalne opcje posiłków, dzięki czemu mężczyźni mogą łatwo dostosować plan do swojego stylu życia i potrzeb żywieniowych. Ponadto mężczyźni mogą wybierać, jakie jedzenie chcą jeść, a jeśli chcą, mogą nawet dodać dodatkowe przekąski.

Posiłki można doprawiać zgodnie z indywidualnymi upodobaniami
Przy tak wielu opcjach wybór planu posiłków z Nutrisystem nie jest tak trudny, jak mogłoby się wydawać. Te wstępnie porcjowane posiłki są pełne produktów pełnoziarnistych, warzyw i pysznych sosów. A ponieważ są w pełni przygotowane, praktycznie nie wymagają gotowania. Chociaż dostępne są zarówno posiłki mrożone, jak i niezamrożone, większość z nich wystarczy kilka minut w kuchence mikrofalowej.

Jeśli szukasz zdrowszego sposobu odżywiania się, Nutrisystem jest najlepszym wyborem. Łatwo jest doprawić posiłki do własnych upodobań. Ich posiłki mają na celu dostarczenie określonej ilości kalorii dziennie osobie o Twojej płci, wieku i wadze. Posiłki zawierają również węglowodany o niskim indeksie glikemicznym, które powoli się rozkładają i kontrolują apetyt.

Wartość pieniądza
Istnieją cztery różne plany do wyboru podczas uruchamiania programu Nutrisystem. Każdy plan obejmuje 4 posiłki dziennie oraz przekąskę dla mężczyzn. Cena planu dla mężczyzn jest wyższa, ale zarówno mężczyźni, jak i kobiety zaczynają od programu detoksykacji ciała, który składa się z koktajli, batonów i suplementów probiotycznych. Nutrisystem oferuje również dwa plany z różnymi cenami, dzięki czemu możesz wybrać ten, który najlepiej odpowiada Twojemu budżetowi.

Koszt tygodniowego Nutrisystemu różni się w zależności od tego, co zamawiasz. Jeśli zarejestrujesz się w automatycznej dostawie, możesz zaoszczędzić 35% miesięcznie. Jeśli nie zapiszesz się na automatyczną dostawę, będziesz musiał zapłacić za dwie pierwsze przesyłki w pełnej cenie. Każdy wybór żywności jest podany wraz z ceną, dzięki czemu możesz łatwo określić, ile będziesz musiał wydać każdego tygodnia, aby uzyskać właściwe odżywianie.

Żywność o niskim indeksie glikemicznym
Możesz schudnąć z Nutrisystem, zastępując tłuste i o wysokim IG alternatywy o niskim IG. Chociaż nie ma magicznej formuły, unikanie pokarmów o wysokim indeksie glikemicznym może przyspieszyć twoje cele związane z odchudzaniem. Jedząc zdrową żywność o niższych wartościach IG, nie tylko schudniesz, ale także utrzymasz zdrową równowagę poziomu cukru we krwi. Poniżej znajduje się lista popularnych produktów spożywczych o wysokim i niskim IG.

Większość posiłków w diecie Nutrisystem zawiera różnorodne dobre węglowodany i zdrowe tłuszcze. Węglowodany, zwłaszcza „inteligentne węglowodany”, nie podnoszą poziomu cukru we krwi, tak jak w przypadku żywności o wysokim indeksie glikemicznym. Zamiast tego stabilizują poziom cukru we krwi i sprawiają, że dłużej czujesz się pełny. Żywność o wysokim indeksie glikemicznym powoduje wzrost poziomu insuliny i powoduje, że natychmiast po jedzeniu przybierasz na wadze i czujesz głód.

Żywność zapewniająca komfort
Dla tych, którzy od czasu do czasu pragną wygodnego posiłku, Nutrisystem oferuje posiłki przygotowywane w porcjach. Większość z tych posiłków zawiera produkty pełnoziarniste, różnorodne warzywa i sosy i prawie nie wymaga gotowania. Możesz wybierać między opcjami mrożonymi lub niezamrożonymi, a większość z nich wymaga tylko kilku minut w kuchence mikrofalowej. Możesz dodać własne dodatki, desery i przekąski, aby uzupełnić m

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.